arrow-left

Sve ponude

Brand Manager

Objavljeno
2024-05-16
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Sales & Procurement

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Tražimo iskusnog Brand Managera za našeg klijenta Martimex d.o.o., specijaliziranu trgovačku tvrtku koja se u svom razvoju usmjerila na selektivne proizvode, odnosno, na uvoz, veleprodaju i maloprodaju kozmetike i ekskluzivnih parfema, a s ciljem približavanja domene luksuznih proizvoda domaćem tržištu.

Zahtjevi poslodavca

Brand manager zadužen je za provođenje svih aktivnosti vezanih uz razvoj brandova, lansiranje i distribuciju proizvoda, evidenciju zaliha, izradu izvještaja prodaje, promotivne i prezentacijske aktivnosti, istraživanje i obradu tržišta, razvijanje i implementaciju prodajnih strategija. Odgovornosti osobe na ovoj poziciji: * provodi aktivnosti za razvoj branda * predlaže i izrađuje marketing planove u skladu s internacionalnim pravilima i smjernicama branda * implementira marketinških planova s ključnim kupcima Trade marketing kalendara * upravlja portfeljem proizvoda, sudjeluje u lansiranju novih proizvoda i ukidanju postojećih proizvoda u ciljanim potkategorijama * izrađuje i prati A&P budžet (advertising and promotional budget) * izrađuje mjesečne narudžbe i forecast * izrađuje izvještaje o prodaji za principale i Upravu * definira i izrađuje cjenike na temelju preporučene cijene od strane principala * prati stanje i starosnu strukturu zaliha i NPI artikala radi boljeg obrtaja lagera * redovito komunicira s principalima * surađuje s odjelom marketinga u vezi promocija, akcija, tematskih dana i pripremu prodaje za pojedine sezone * surađuje s voditeljem maloprodaje u vezi mjesečnih aktivnosti, lagera, prijedloga sniženja, noviteta i sl. * prati konkurenciju i njihove marketinške aktivnosti * prati tržište i predlaže nove suradnje i pregovara s potencijanim novim brandovima Uvjeti radnog mjesta: * VŠS/VSS * min. 3 godine radnog iskustva, poželjno u parfumskoj/kozmetičkoj industriji * obavezno dobro poznavanje engleskog jezika * obavezno dobro poznavanje rada na računalu * spremnost na povremena kraća putovanja (osoba mora biti aktivni vozač) * iskustvo u domeni brand managementa Što Martimex nudi Vama? * ugovor na neodređeno s probnim rokom u trajanju od šest mjeseci * službeni automobil na korištenje po potrebi * božićnica, uskrsnica, regres * naknada za prijevoz i topli obrok

Prednosti rada

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    In-store Excellence Manager for Croatia and Slovenia m/f

    Novo

    place
    Zagreb

    Prodajni savjetnik (m/ž)

    Novo

    place
    Zagreb

    Asistent u odjelu prodaje (m/ž)

    Novo

    place
    Pula