arrow-left

Sve ponude

Direktor ljudskih resursa (m/ž)

Objavljeno
2024-04-30
place
Lokacija

Novigrad

bag
Kategorija

Human Resources

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Lugera Talent Solutions (ex. Adecco) jedna je od vodećih kompanija u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.
Naš klijent je brand koji obuhvaća hotele, kampove i vile na području Istre, Kvarnera i Dalmacije. Poslovanje temelje na ulaganju u svoje objekte, zaposlenike te kvalitetu usluge koju pružaju istovremeno prateći suvremene trendove i zahtjeve tržišta.
Zbog povećanog obujma posla trenutno su u potrazi za novim članom tima na poziciji:

Zagreb/Novigrad

Opis poslova i odgovornosti:
• strateško upravljanje ljudskim resursima (provođenje definiranih poslovnih ciljeva i politika kompanije, planiranje budžeta i troškova, definiranje plana aktivnosti, analiza poslova, definiranje kompetencija, postavljanje ciljeva i mjerenje poslovne uspješnosti)
• kreiranje politike ljudskih resursa, sukladno strateškim planovima Društva
• nadzor primjene i unapređenje usvojene strategije, politike, procedure i standarda
• upravljanje poslovima organizacije, sistematizacije i vrednovanja radnih mjesta
• upravljanje procesom zapošljavanja (nadzor i unaprjeđenje procesa)
• motiviranje i nagrađivanje (analiza sustava nagrađivanja, praćenje i analiza sustava plaća, uvođenje sustava mjerenja radnog učinka i primjerenih sustava nagrađivanja)
• upravljanje edukacijama i razvojem (izrada plana edukacija, organizacija i koordinacija internih i eksternih edukacija, vođenje i razvoj karijere radnika, izrada i provedba plana sukcesije)
• osmišljavanje, predlaganje i implementacija mjera efikasnosti procesa upravljanja ljudskim resursima te predlaganje uvođenja potrebnih poboljšanja
• definiranje metode prilagodbe organizacijske klime i kulture sukladno potrebama kompanije
• vođenje interne komunikacije i obavještavanja radnika iz domene ljudskih resursa
• osiguranje efikasne administrativne podrške svim procesima (ugovori o radu, prijave, odjave, radne dozvole i sl.) te osiguranje usklađenosti s pravnom regulativom, sukladno standardima kompanije,
• izrada godišnjih poslovnih i financijskih planova za područje upravljanja ljudskim resursima te nadziranje njegove realizacije.

Uvjeti:
• 5 godina iskustva na sličnim radnim mjestima
• VSS - područje društvenih znanosti (ekonomija, psihologija, i dr.)
• aktivno znanje engleskog i još jednog svjetskog jezika
• izvrsno poznavanje rada na računalu i MS Office paketa
• vozačka dozvola B kategorije (spremnost na povremena putovanja)
• razvijene prezentacijske i pregovaračke vještine
• dinamičnost i fleksibilnost u svakodnevnom radu te visoko izražene organizacijske sposobnosti
• sposobnost motiviranja i upravljanja djelatnicima
• sklonost timskom radu
• sposobnost usvajanja novih znanja te efikasno primjenjivanje istih prilikom unapređenja poslovnih procesa.

Što kompanija nudi:
• ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom u trajanju od šest mjeseci
• dodatna stimulativna primanja i dodatci
• vozilo na korištenje u poslovne svrhe te za privatne potrebe
• hibridan način rada
• rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
• daljnji razvoj profesionalne karijere i sudjelovanje u edukacijama.

Ako se pronalazite u opisu posla i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    HR specijalist (m/ž)

    Novo

    place
    Benkovac

    HR Manager (m/ž)

    Novo

    place
    Benkovac

    Junior Recruitment Consultant (m/f)

    Novo

    place
    ZAGREB