arrow-left

Sve ponude

Djelatnik na recepciji kozmetološkog centra (m/ž)

Objavljeno
2024-04-04
place
Lokacija

Zagreb

bag
Kategorija

Administracija

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

VAŠI RADNI ZADACI:

• Briga o organizaciji svih aktivnosti unutar centra
• Koordiniranje i vođenje interne komunikacije među zaposlenicima
• Obavljanje administrativnih i evidencijskih zadataka
• Dočekivanje klijenata kroz ugodan i opušten pristup
• Vođenje evidencije o provedenim koracima unutar tretmanskog protokola klijenta
• Zaprimanje narudžbi i komunikacija s dobavljačima (telefonski, mailom i osobno)
• Kontrola i održavanje higijenskih standarda radnog prostora
• Ostali poslovi prema nalogu nadređene osobe

ŠTO OČEKUJEMO OD NAŠEG IDEALNOG KANDIDATA:

• Prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
• Izvrsno poznavanje engleskog jezika
• Visoku razinu profesionalnosti u usmenom i pismenom izražavanju
• Poznavanje rada u MS Office paketu
• Mogućnost rada u popodnevnoj smjeni (ili prema dogovoru)

ZAUZVRAT VAM NUDIMO:

• Financijski paket u skladu s kompetencijama
• Plaćenu naknadu za prijevoz i prehranu
• Rad u opuštajućem modernom prostoru
• Priliku za osobno i profesionalno napredovanje
• Siguran i stabilan posao u rastućoj tvrtki
• Ugovor izravno na klijenta na neodređeno vrijeme uz probni rad
• Božićnicu, uskrsnicu i regres

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima, pošaljite nam svoj životopis.
Javit ćemo Vam se u najkraćem mogućem roku.

Zahtjevi poslodavca

Opis tvrtke

Naš je klijent centar za kozmetologiju, anti - age terapiju i mršavljenje Neoderm, tim stručnjaka koji kombinira postignuća zapadne i dugovječnosti istočne medicine. Trenutno su u potrazi za pojačanjem u svom timu na poziciji: Djelatnik na recepciji kozmetološkog centra (m/ž).

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    Community Support Representative m/ž

    Novo

    place
    Croatia

    Sales Administrator (m/ž)

    Novo

    place
    Zagreb

    Asistent u servisnom centru (m/ž) - ljetna sezona

    Novo

    place
    Zagreb