arrow-left

Sve ponude

Financijski ekspert - Krapina

Objavljeno
2022-10-20
place
Lokacija

Krapina

bag
Kategorija

Accountancy & Finance

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je globalni lider u pružanju usluga u području ljudskih potencijala.

Naš klijent je Wüstenrot stambena štedionica, dio su Wüstenrot grupacije, a na našim prostorima posluju od 1998 godine. Uspješna i bogata 100-godišnja tradicija, poštovan, međusobno utemeljen partnerski odnos, osjećaj odgovornosti i stalna spremnost na pozitivno i produktivno reagiranje na promjene su ono na što se posebno ponose i zašto se bezuvjetno zalažu.

Pridruži se uspješnom Wüstenrot timu i postani Financijski ekspert.

Financijski ekspert m/ž
Lokacija: Krapina

ŠTO ĆETE RADITI:

Pružanje informacija, analiza potreba, davanje prijedloga i ponuda svim postojećim i potencijalnim klijentima poslodavaca
Pronalazak klijenata radi ostvarivanja dugoročne suradnje te održavanje kvalitetnih odnosa
Prodaja usluga Wüstenrot stambene štedionice te ispunjavanje popratne administracije
Ispunjavanje postavljenih ciljeva te proaktivan pristup svakodnevnim zadacima

ŠTO NUDIMO:

Stalni radni odnos s probnim rokom
Edukacije i prilike za osobni razvoj
Mogućnost napredovanja
Stabilno radno okruženje

ŠTO OČEKUJEMO:

Odlične komunikacijske vještine
Proaktivan pristup i organiziranost
Poznavaje MS Office alata
Prethodno iskustvo u prodaji
Licenca za zastupanje u osiguranju (poželjno, nije uvjet)

Pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu i pridružite se motiviranom timu na poziciji Financijski ekspert.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    Corporate Operations Controller (m/f)

    Novo

    place
    Zagreb

    Business Unit / Sales Controller (m/f)

    Novo

    place
    Zagreb

    Viši specijalist za financije i računovodstvo m/ž

    Novo

    place
    Donji Kneginec