arrow-left

Sve ponude

Medicinska sestra/tehničar (m/ž)

Objavljeno
2024-04-04
place
Lokacija

Krapinske Toplice

bag
Kategorija

Healthcare

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Adecco je svjetski lider u pružanju usluga s područja ljudskih potencijala.

Naš klijent, Klinika Magdalena, omogućuje pacijentima sveobuhvatnu i jedinstvenu
kardiovaskularnu skrb, uz stalna unaprjeđenja postupaka te kontinuiranu edukaciju zdravstvenih
djelatnika.

Vizija Klinike Magdalene je postati svjetski poznat kardiovaskularni centar u svijetu te lider u
našoj regiji, na način da potrebe pacijenata uvijek stavljaju na prvo mjesto. Nalaze se na dvije
lokacije (Krapinske Toplice i Zagreb).

Trenutno šire svoj tim i u potrazi su za više zaposlenika na odjelima kardiologije i
kardiovaskulane kirurgije na poziciji:

UVJETI:
• SSS/VŠS/VSS
• važeće odobrenje za samostalni rad (licenca)
• želja za radom i edukacijom unutar područja kardiologije i kardiovaskulane kirurgije
• poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
• proaktivan i otvoren pristup radu
• poštivanje visokih standarda ustanove.

ODGOVORNOSTI:
• rad u jednom od odjela unutar Klinike Magdalena (kardiologija i kardiovaskularna
kirurgija)

ŠTO KLINIKA MAGDALENA NUDI:
• rad u ustanovi s brojnim certifikatima i visokim standardima rada
• rad s najmodernijim tehnologijama i u multidisciplinarnom timu stručnjaka
• kontinuirani razvoj, usmjeravanje i brojne edukacije
• mogućnost napredovanja
• organiziran besplatan prijevoz iz Zagreba do bolnice.

Ako želite biti dio tima koji stremi kvaliteti, izvrsnosti te inovaciji u području zdravstvenih usluga, pošaljite nam svoj životopis
putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i
poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020.

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    In-store Excellence Manager for Croatia and Slovenia m/f

    Novo

    place
    Zagreb

    Italian-speaking Sales Representative (m/f)

    Novo

    place
    Zagreb

    Tehničar za radiologiju (m/ž) - dentalna medicina

    Novo

    place
    Zagreb