arrow-left

Sve ponude

Voditelj projekata (m/ž)

Objavljeno
2024-04-09
place
Lokacija

Croatia

bag
Kategorija

Construction

notes
Vrsta posla

Full-time

Opis posla

Lugera Talent Solutions (ex. Adecco) jedna je od vodećih kompanija u pružanju usluga u
području ljudskih potencijala.

Naš klijent, kompanija NGH Gradnja, ima preko 30 godina iskustva na projektima nisko i
visokogradnje, konstrukcijskih obnova, zaštite okoliša i aglomeracije. Svojom
dugogodišnjom tradicijom i uspješnim projektima potvrđuje status vrhunskog i
pouzdanog graditelja.
Njihov uspjeh temelji se na zapošljavanju visoko kvalificiranih stručnjaka u koje konstantno
ulažu dodatnim osposobljavanjem i edukacijama.
Zbog povećanog obujma posla trenutno šire svoj tim i u potrazi su za osobom na poziciji:

Lokacija: Krapinsko-zagorska županija

OPIS RADNOG MJESTA:
• Samostalno vođenje projekata
• Praćenje i organizacija projekata u skladu s Ugovorom - izrada organizacijskih, terminskih i financijskih planova projekata
• Praćenje i realizacija postavljenih terminskih i financijskih ciljeva projekata
• Formiranje, vođenje i koordinacija timova te redovni nadzor i kontrola izvođenja radova
• Suradnja s Naručiteljima, nadležnim tijelima, partnerima i podizvođačima
• Kontrola i analiza kvalitete izvođenja radova
• Kontrola pridržavanja mjera zaštite na radu
• Pravovremeno informiranje i usklađivanje s Upravom u pogledu realizacije projekata.

UVJETI:
• Ovlašteni inženjeri građevinarstva (VSS ili VŠS) s položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva
• Prethodno iskustvo i znanje iz područja upravljanja projektima – iskustvo koordinacije procesa i ljudi
• Iskustvo rada na projektima ugovorenih po FIDIC modelima je prednost
• Fleksibilnost te snalažljivost u pristupanju dnevnim zadacima
• Kolegijalnost te mogućnost uspostavljanja dobre komunikacije s timom
• Pouzdanost i samostalnost u radu, visoka motiviranost, ustrajnost te proaktivnost
• Preuzimanje odgovornosti sukladno radnom mjestu
• Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Aktivno poznavanje rada na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD, MS Project)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost na putovanja i terenski rad.

ŠTO KOMPANIJA NUDI:
• Ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
• Službeni auto (24/7, za privatne i poslovne svrhe), laptop i mobitel
• Varijabilni dio plaće, nagrade za uspješno izvršene projekte
• Mogućnost dodatnog usavršavanja i napredovanja
• Rad u dinamičnoj, fleksibilnoj i brzorastućoj tvrtki.

Ako se pronalazite u prethodnom opisu i biste željeli postati dio tima koji teži visokim standardima rada, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: kontaktirat će se samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/20-03/13 od 13.02.2020

Prijavi se za radno mjesto

    Ime *

    Prezime *

    Email adresa *

    Broj mobitela ili telefona *

    Životopis

    maksimalno 5 MB (.pdf, .docx)

    Poruka

    Povezani poslovi

    Voditelj smjene u proizvodnji (m/ž)

    Novo

    place
    Novska

    Arhitekt (m/ž)

    Novo

    place
    Zagreb

    Sales Support Administrator (m/ž)

    Novo

    place
    Zagreb